Jan Zrzavý - Zamilovaná mezi květy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Heliogravura, 21x14 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
51918. Zamilovaná mezi květy
Dražba ukončena:29.10.2020 21:45:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 100 Kč limit (29.10.2020 21:40:40) 6092
4 000 Kč 29.10.2020 21:40:41 7418
3 900 Kč limit (29.10.2020 21:40:11) 6092
3 800 Kč 29.10.2020 21:40:12 7418
3 700 Kč limit (29.10.2020 21:38:18) 6092
3 600 Kč 29.10.2020 21:38:19 7418
3 500 Kč 29.10.2020 21:35:29 6092
3 400 Kč 29.10.2020 21:34:46 7418
3 300 Kč 29.10.2020 21:34:18 6092
3 200 Kč 29.10.2020 21:34:05 7418
3 100 Kč 29.10.2020 21:33:05 6092
3 000 Kč 29.10.2020 21:32:22 7418
2 900 Kč limit (29.10.2020 21:32:12) 6092
2 900 Kč 29.10.2020 21:32:13 7418
2 800 Kč limit (29.10.2020 21:31:56) 6092
2 700 Kč 29.10.2020 21:31:57 7418
2 600 Kč limit (29.10.2020 21:30:34) 6092
2 500 Kč 29.10.2020 21:29:17 7418
2 400 Kč 29.10.2020 21:25:49 6092
2 300 Kč 29.10.2020 21:23:33 7418
2 200 Kč limit (29.10.2020 21:23:26) 6092
2 100 Kč 29.10.2020 21:23:27 7418
2 000 Kč limit (29.10.2020 21:23:14) 6092
1 900 Kč 29.10.2020 21:23:15 7418
1 800 Kč limit (29.10.2020 21:22:14) 6092
1 700 Kč 29.10.2020 21:22:15 7418
1 600 Kč limit (29.10.2020 21:19:18) 6092
1 500 Kč 29.10.2020 21:17:56 7418
1 400 Kč 29.10.2020 21:16:44 6092
1 300 Kč 29.10.2020 21:12:43 7418
1 200 Kč 29.10.2020 21:10:42 4766
1 100 Kč 29.10.2020 21:09:46 7418
1 000 Kč 26.10.2020 22:58:24 6092
900 Kč 25.10.2020 13:05:23 3759
800 Kč 10.10.2020 22:20:16 4125
700 Kč 10.10.2020 7:26:08 1037
600 Kč 06.10.2020 12:24:55 826
500 Kč 04.10.2020 18:27:34 6825