Jan Zrzavý - Zamilovaná mezi květy

Detail položky

Detail položky

Heliogravura, 22x15 cm. Signováno dole uprostřed Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejdelší strana: 32 cm

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
112431. Zamilovaná mezi květy
Dražba ukončena:03.03.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 700 Kč limit (03.03.2024 19:49:38) 14370
2 600 Kč limit (03.03.2024 19:49:37) 7858
2 400 Kč limit (03.03.2024 19:48:13) 14370
2 300 Kč 03.03.2024 19:48:14 7858
2 200 Kč limit (03.03.2024 19:23:52) 14370
2 100 Kč 03.03.2024 19:23:53 7858
2 000 Kč limit (03.03.2024 19:23:07) 14370
1 900 Kč 03.03.2024 19:23:08 7858
1 800 Kč limit (03.03.2024 19:22:57) 14370
1 700 Kč 03.03.2024 19:22:58 7858
1 600 Kč limit (03.03.2024 19:21:47) 14370
1 500 Kč 03.03.2024 19:21:48 7858
1 400 Kč limit (03.03.2024 19:20:20) 14370
1 300 Kč 03.03.2024 19:20:21 7858
1 200 Kč limit (03.03.2024 19:20:01) 14370
1 100 Kč 03.03.2024 19:20:02 7858
1 000 Kč limit (03.03.2024 18:35:51) 14370
900 Kč 03.03.2024 18:35:52 10207
800 Kč limit (01.03.2024 8:12:41) 14370
700 Kč limit (01.03.2024 8:12:40) 826
600 Kč limit (25.02.2024 19:47:06) 826
500 Kč 23.02.2024 22:44:51 10207