Jan Zrzavý - Vdova

Linoryt, 22x13 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

101145. Vdova
Dražba ukončena:03.09.2023 20:52:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč