Jan Zrzavý - V pralese

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tisk dle kresby, 33x40 cm. Signováno vlevo dole v tisku Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
48224. V pralese
Dražba ukončena:17.09.2020 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 800 Kč 17.09.2020 19:34:36 4216
2 700 Kč 17.09.2020 12:22:20 2758
2 600 Kč 16.09.2020 21:56:38 7493
2 500 Kč 16.09.2020 19:53:06 7070
2 400 Kč limit (16.09.2020 19:53:00) 6510
2 300 Kč 16.09.2020 19:53:01 7070
2 200 Kč limit (16.09.2020 19:52:56) 6510
2 100 Kč 16.09.2020 19:52:57 7070
2 000 Kč limit (16.09.2020 19:52:52) 6510
1 900 Kč 16.09.2020 19:52:53 7070
1 800 Kč limit (16.09.2020 19:52:46) 6510
1 700 Kč 16.09.2020 19:52:47 7070
1 600 Kč limit (16.09.2020 19:52:27) 6510
1 500 Kč 16.09.2020 19:52:28 7070
1 400 Kč limit (16.09.2020 15:26:26) 6510
1 300 Kč 16.09.2020 15:26:27 659
1 200 Kč limit (14.09.2020 10:40:40) 6510
1 100 Kč 29.08.2020 21:23:09 4681
1 000 Kč 27.08.2020 19:13:59 7354
900 Kč 24.08.2020 23:48:21 659
800 Kč 23.08.2020 22:04:38 1850
700 Kč 14.08.2020 18:31:31 2739
600 Kč 07.08.2020 23:37:39 659
500 Kč 07.08.2020 19:25:09 804