Jan Zrzavý - Unikátní výstava

Detail položky

Detail položky

Litoofset, 21x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jan Zrzavý. Limitovaná edice 1/150. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
84733. Unikátní výstava
Dražba ukončena:02.10.2022 20:28:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 100 Kč limit (02.10.2022 20:25:58) 11094
3 000 Kč 02.10.2022 20:25:59 9813
2 900 Kč limit (02.10.2022 20:25:14) 11094
2 800 Kč 02.10.2022 20:25:15 9813
2 700 Kč limit (02.10.2022 20:23:42) 11094
2 600 Kč 02.10.2022 20:23:38 9813
2 500 Kč limit (02.10.2022 20:23:23) 11094
2 500 Kč 02.10.2022 20:23:24 9813
2 400 Kč limit (02.10.2022 20:21:18) 11094
2 300 Kč 02.10.2022 20:21:14 9813
2 200 Kč limit (02.10.2022 20:20:43) 11094
2 200 Kč 02.10.2022 20:20:44 9813
2 100 Kč limit (02.10.2022 20:20:21) 11094
2 000 Kč 02.10.2022 20:20:22 9813
1 900 Kč 02.10.2022 20:19:10 11094
1 800 Kč 02.10.2022 20:18:07 9813
1 700 Kč 02.10.2022 20:17:36 6814
1 600 Kč 02.10.2022 20:14:57 9813
1 500 Kč 02.10.2022 20:13:45 6814
1 400 Kč 02.10.2022 18:31:00 9813
1 300 Kč 02.10.2022 14:15:08 10607
1 200 Kč 30.09.2022 22:23:00 9813
1 100 Kč 30.09.2022 0:09:49 2584
1 000 Kč 29.09.2022 21:58:54 3845
900 Kč limit (29.09.2022 11:36:26) 6197
800 Kč 29.09.2022 11:36:27 10831
700 Kč 27.09.2022 12:26:23 6197
600 Kč 25.09.2022 22:18:33 8857
500 Kč 21.09.2022 18:45:41 2533