Jan Zrzavý - Toilette

Detail položky

Detail položky

Litografie, 23x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 55 cm

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
128404. Toilette
Dražba ukončena:20.11.2024 20:09:19
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:85 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
85 000 Kč 20.11.2024 20:06:19 16611
80 000 Kč 20.11.2024 20:05:21 39
75 000 Kč 20.11.2024 20:05:05 16611
70 000 Kč 20.11.2024 20:03:00 39
65 000 Kč limit (20.11.2024 20:02:56) 16611
60 000 Kč 20.11.2024 20:02:57 39
55 000 Kč 20.11.2024 20:01:47 16611
50 000 Kč 20.11.2024 20:01:05 39
49 000 Kč limit (20.11.2024 20:01:00) 16611
48 000 Kč 20.11.2024 20:01:01 39
47 000 Kč 20.11.2024 20:00:20 16611
46 000 Kč 20.11.2024 20:00:10 4418
45 000 Kč 20.11.2024 19:58:56 39
44 000 Kč 20.11.2024 19:56:00 4418
43 000 Kč 20.11.2024 19:54:56 39
42 000 Kč 20.11.2024 19:51:57 4418
41 000 Kč 20.11.2024 10:51:22 16611
40 000 Kč limit (20.11.2024 10:51:12) 1003
40 000 Kč 20.11.2024 10:51:13 16611
39 000 Kč limit (20.11.2024 9:37:14) 1003
38 000 Kč 20.11.2024 9:37:15 16611
37 000 Kč limit (20.11.2024 7:39:58) 1003
36 000 Kč 20.11.2024 7:39:59 235
35 000 Kč limit (19.11.2024 21:09:06) 1003
34 000 Kč 18.11.2024 14:07:39 16611
33 000 Kč 13.11.2024 14:26:21 8446
32 000 Kč 07.11.2024 10:23:57 5083
31 000 Kč 06.11.2024 23:32:59 16156
30 000 Kč limit (06.11.2024 23:32:35) 1003
30 000 Kč 06.11.2024 23:32:36 16156
29 000 Kč limit (06.11.2024 23:32:21) 1003
28 000 Kč 06.11.2024 23:32:22 16156
27 000 Kč limit (04.11.2024 23:40:26) 1003
26 000 Kč 04.11.2024 22:03:59 235
25 000 Kč limit (04.11.2024 20:45:22) 2346
25 000 Kč 04.11.2024 20:45:23 5083
24 000 Kč limit (04.11.2024 15:54:29) 2346
23 000 Kč 04.11.2024 15:54:30 235
22 000 Kč limit (03.11.2024 22:51:33) 2346
21 000 Kč 03.11.2024 8:35:38 235
20 000 Kč 02.11.2024 13:38:53 16146
19 000 Kč 02.11.2024 6:15:32 2216
18 000 Kč limit (01.11.2024 21:20:36) 235
17 000 Kč 01.11.2024 21:20:37 1003
16 000 Kč limit (01.11.2024 20:44:57) 235
15 000 Kč 01.11.2024 20:44:58 488
14 000 Kč limit (01.11.2024 20:44:50) 235
13 000 Kč 01.11.2024 20:44:51 488
12 000 Kč 01.11.2024 13:15:00 235
11 000 Kč 01.11.2024 6:16:26 11586
10 000 Kč 01.11.2024 2:58:23 2216