Jan Zrzavý - Ticho

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Dřevoryt, 13x6 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn. Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
31582. Ticho
Dražba ukončena:15.05.2019 18:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč 15.05.2019 17:36:06 2880
8 000 Kč limit (15.05.2019 16:41:38) 2367
8 000 Kč 15.05.2019 16:41:39 2880
7 500 Kč limit (15.05.2019 16:41:27) 2367
7 000 Kč 15.05.2019 16:41:28 2880
6 500 Kč limit (15.05.2019 14:42:46) 2367
6 000 Kč 15.05.2019 14:16:26 2880
5 500 Kč limit (14.05.2019 23:53:40) 3773
5 500 Kč limit (15.05.2019 14:16:25) 3773
5 000 Kč limit (14.05.2019 11:22:51) 2880
5 000 Kč 14.05.2019 11:22:52 2367
4 900 Kč limit (14.05.2019 11:22:37) 2880
4 800 Kč 14.05.2019 11:22:38 2367
4 700 Kč limit (14.05.2019 11:22:30) 2880
4 600 Kč 14.05.2019 11:22:31 2367
4 500 Kč limit (13.05.2019 20:34:37) 2880
4 400 Kč 13.05.2019 13:04:30 2367
4 300 Kč 13.05.2019 9:37:43 2880
4 200 Kč 12.05.2019 22:22:20 2367
4 100 Kč 12.05.2019 16:36:29 2880
4 000 Kč 12.05.2019 14:36:07 2367
3 900 Kč 10.05.2019 19:56:17 2880
3 800 Kč 09.05.2019 21:38:29 2367
3 700 Kč 08.05.2019 22:18:52 2880
3 600 Kč 28.04.2019 13:31:38 2367
3 500 Kč limit (28.04.2019 13:31:26) 4610
3 400 Kč 28.04.2019 13:31:27 2367
3 300 Kč limit (26.04.2019 22:42:07) 4610
3 200 Kč 26.04.2019 22:42:08 659
3 100 Kč limit (24.04.2019 21:16:53) 4610
3 000 Kč 24.04.2019 21:16:54 529
2 900 Kč limit (24.04.2019 13:27:58) 4610
2 800 Kč 24.04.2019 13:27:59 529
2 700 Kč limit (22.04.2019 22:06:37) 4610
2 600 Kč 22.04.2019 22:06:38 2367
2 500 Kč limit (18.04.2019 22:58:10) 4610
2 400 Kč 18.04.2019 22:58:11 2367
2 300 Kč limit (18.04.2019 1:04:33) 4610
2 200 Kč 18.04.2019 1:04:34 2367
2 100 Kč limit (16.04.2019 20:18:35) 4610
2 000 Kč 16.04.2019 20:18:36 2367
1 900 Kč limit (12.04.2019 23:05:42) 4610
1 800 Kč limit (12.04.2019 23:05:41) 2367
1 400 Kč limit (11.04.2019 8:21:13) 2367
1 300 Kč 11.04.2019 8:21:14 5305
1 200 Kč limit (10.04.2019 14:29:40) 2367
1 100 Kč 09.04.2019 18:42:09 4966
1 000 Kč limit (09.04.2019 18:42:04) 2367
1 000 Kč 09.04.2019 18:42:05 4966
900 Kč limit (09.04.2019 14:10:07) 2367
800 Kč 07.04.2019 23:19:45 4646
700 Kč 05.04.2019 18:13:12 2880