Jan Zrzavý - Ticho

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Dřevoryt, 12x5 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý, v desce vpravo nahoře Z. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
22116. Ticho
Dražba ukončena:20.09.2018 21:04:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 20.09.2018 20:59:38 2880
12 000 Kč 20.09.2018 20:58:42 3574
11 000 Kč limit (20.09.2018 20:56:43) 2880
11 000 Kč 20.09.2018 20:56:44 3574
10 000 Kč limit (20.09.2018 20:56:24) 2880
9 500 Kč 20.09.2018 20:56:25 3574
9 000 Kč limit (20.09.2018 20:51:27) 2880
8 500 Kč 20.09.2018 20:49:35 3574
8 000 Kč 20.09.2018 20:46:29 2880
7 500 Kč 20.09.2018 20:41:37 3574
7 000 Kč limit (20.09.2018 20:41:28) 2880
6 500 Kč 20.09.2018 20:41:29 3574
6 000 Kč limit (20.09.2018 20:39:49) 2880
5 500 Kč 20.09.2018 20:18:33 3574
5 000 Kč limit (20.09.2018 18:56:42) 2880
4 900 Kč 20.09.2018 18:56:43 235
4 800 Kč limit (20.09.2018 18:56:35) 2880
4 700 Kč 20.09.2018 18:56:36 235
4 600 Kč limit (20.09.2018 17:46:52) 2880
4 500 Kč limit (20.09.2018 17:46:51) 826
4 200 Kč limit (20.09.2018 10:21:20) 2880
4 100 Kč limit (20.09.2018 8:28:49) 235
4 100 Kč limit (20.09.2018 8:28:50) 3773
3 500 Kč limit (18.09.2018 11:56:07) 235
3 400 Kč 18.09.2018 11:56:08 3614
3 300 Kč 16.09.2018 15:41:15 235
3 200 Kč 13.09.2018 20:28:54 2880
3 100 Kč limit (13.09.2018 20:28:49) 235
3 000 Kč 13.09.2018 20:28:50 2880
2 900 Kč limit (13.09.2018 20:28:43) 235
2 800 Kč 13.09.2018 20:28:44 2880
2 700 Kč limit (13.09.2018 14:39:39) 235
2 600 Kč 12.09.2018 23:10:27 2880
2 500 Kč 11.09.2018 21:38:37 4280
2 400 Kč 19.08.2018 10:50:45 235
2 300 Kč 18.08.2018 20:42:14 2880
2 200 Kč 18.08.2018 19:35:53 488
2 100 Kč 15.08.2018 22:55:51 2880
2 000 Kč limit (15.08.2018 22:55:46) 2378
1 900 Kč 15.08.2018 22:55:47 2880
1 800 Kč limit (15.08.2018 22:55:41) 2378
1 700 Kč 15.08.2018 22:55:42 2880
1 600 Kč limit (15.08.2018 22:55:37) 2378
1 500 Kč 15.08.2018 22:55:38 2880
1 400 Kč limit (15.08.2018 22:55:32) 2378
1 300 Kč 15.08.2018 22:55:33 2880
1 200 Kč limit (15.08.2018 22:55:25) 2378
1 100 Kč 15.08.2018 22:55:26 2880
1 000 Kč limit (15.08.2018 10:17:58) 2378
900 Kč 15.08.2018 10:17:59 831
800 Kč limit (15.08.2018 10:17:54) 2378
700 Kč 15.08.2018 10:17:55 831
600 Kč limit (14.08.2018 17:33:53) 2378
500 Kč 14.08.2018 15:27:29 235