Jan Zrzavý - The Morning Star

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset, 4/150, 28x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jan Zrzavý. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list. Přiložen certifikát vydavatele díla.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo certifikát
88175. The Morning Star
Dražba ukončena:25.12.2022 20:28:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 200 Kč 25.12.2022 20:25:30 11286
3 100 Kč 25.12.2022 20:25:07 11149
3 000 Kč limit (25.12.2022 20:22:53) 11286
2 900 Kč 25.12.2022 20:22:54 11149
2 800 Kč limit (25.12.2022 20:20:20) 11286
2 700 Kč 25.12.2022 20:20:21 11149
2 600 Kč limit (22.12.2022 22:26:03) 11286
2 500 Kč limit (22.12.2022 22:26:02) 11664
1 800 Kč limit (21.12.2022 15:00:23) 11664
1 700 Kč 21.12.2022 15:00:24 4216
1 600 Kč limit (21.12.2022 14:59:22) 11664
1 500 Kč 21.12.2022 14:59:23 4216
1 400 Kč limit (21.12.2022 0:41:44) 11664
1 300 Kč 21.12.2022 0:41:45 3250
1 200 Kč limit (21.12.2022 0:41:35) 11664
1 100 Kč 21.12.2022 0:41:36 3250
1 000 Kč limit (19.12.2022 0:04:36) 11664
900 Kč 19.12.2022 0:04:37 8248
800 Kč limit (16.12.2022 12:21:13) 11664
700 Kč 16.12.2022 12:21:14 9499
600 Kč limit (16.12.2022 10:41:03) 11664
500 Kč 16.12.2022 8:31:17 8042