Jan Zrzavý - Studie k Antikristu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Zinkografie, 24x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý 1941. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
25376. Studie k Antikristu
Dražba ukončena:29.11.2018 21:48:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč limit (29.11.2018 21:43:06) 4664
7 000 Kč 29.11.2018 21:39:40 2590
6 500 Kč 29.11.2018 20:57:26 3675
6 000 Kč limit (29.11.2018 20:57:04) 1336
5 500 Kč 29.11.2018 20:57:05 3675
5 000 Kč limit (29.11.2018 20:56:51) 1336
4 900 Kč 29.11.2018 20:56:52 3675
4 800 Kč 28.11.2018 23:15:26 1336
4 700 Kč 28.11.2018 22:33:00 3675
4 600 Kč limit (28.11.2018 22:06:01) 826
4 600 Kč 28.11.2018 22:06:02 2590
4 500 Kč limit (28.11.2018 22:05:57) 826
4 400 Kč 28.11.2018 22:05:58 2590
4 300 Kč limit (28.11.2018 22:04:22) 826
4 200 Kč 28.11.2018 22:04:23 2590
4 100 Kč limit (28.11.2018 22:04:17) 826
4 000 Kč 28.11.2018 22:04:18 2590
3 900 Kč limit (28.11.2018 22:00:56) 826
3 800 Kč 28.11.2018 22:00:57 2590
3 700 Kč limit (28.11.2018 22:00:48) 826
3 600 Kč 28.11.2018 22:00:49 2590
3 500 Kč limit (28.11.2018 20:29:48) 826
3 400 Kč 28.11.2018 15:20:40 3675
3 300 Kč limit (28.11.2018 15:20:33) 4608
3 300 Kč 28.11.2018 15:20:34 3675
3 200 Kč limit (28.11.2018 1:03:03) 4608
3 100 Kč 28.11.2018 1:03:04 3398
3 000 Kč limit (26.11.2018 22:31:20) 4608
2 900 Kč 26.11.2018 22:31:21 3398
2 800 Kč limit (24.11.2018 17:30:52) 4608
2 700 Kč 24.11.2018 17:30:53 3398
2 600 Kč limit (23.11.2018 19:57:08) 4608
2 500 Kč 23.11.2018 19:57:09 3398
2 400 Kč limit (23.11.2018 15:37:16) 4608
2 300 Kč 23.11.2018 15:37:17 1331
2 200 Kč limit (23.11.2018 10:14:43) 4608
2 100 Kč 23.11.2018 10:14:44 3398
2 000 Kč limit (22.11.2018 18:58:05) 4608
1 900 Kč 22.11.2018 18:58:06 3398
1 800 Kč limit (22.11.2018 15:28:37) 4608
1 700 Kč 21.11.2018 20:31:01 3398
1 600 Kč 21.11.2018 20:17:26 659
1 500 Kč 21.11.2018 13:18:13 3398
1 400 Kč 20.11.2018 18:00:42 2880
1 300 Kč 19.11.2018 19:52:19 3398
1 200 Kč 19.11.2018 16:17:38 4012
1 100 Kč 18.11.2018 20:27:28 3398
1 000 Kč 15.11.2018 8:15:35 3100
900 Kč 12.11.2018 19:04:33 2880
800 Kč 11.11.2018 2:54:32 2590
700 Kč 06.11.2018 0:48:42 1852
600 Kč 05.11.2018 18:37:54 3100