Jan Zrzavý - Studie k Antikristu

Zinkografie, 25x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

22129. Studie k Antikristu
Dražba ukončena:20.09.2018 21:17:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč