Jan Zrzavý - Studie k Antikristu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Zinkografie 1941, 28x20 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, Rám, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
17560. Studie k Antikristu
Dražba ukončena:29.03.2018 20:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 29.03.2018 19:21:10 3516
16 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:33) 3788
16 000 Kč limit (29.03.2018 19:21:09) 3788
15 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:25) 3135
14 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:24) 3788
13 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:19) 3135
12 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:18) 3788
11 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:09) 3135
10 000 Kč limit (29.03.2018 15:05:08) 3788
6 500 Kč limit (29.03.2018 15:04:56) 3135
6 000 Kč limit (29.03.2018 15:04:55) 3788
4 100 Kč limit (29.03.2018 15:04:32) 3135
4 000 Kč limit (29.03.2018 15:04:31) 3788
3 900 Kč limit (29.03.2018 15:04:27) 3135
3 800 Kč limit (29.03.2018 15:04:26) 3788
3 700 Kč limit (29.03.2018 15:00:38) 3135
3 600 Kč 29.03.2018 15:00:39 3476
3 500 Kč limit (29.03.2018 9:49:56) 3135
3 400 Kč 28.03.2018 20:43:44 3831
3 300 Kč limit (28.03.2018 19:13:15) 3788
3 300 Kč 28.03.2018 19:13:16 3614
3 200 Kč limit (26.03.2018 15:00:22) 3788
3 100 Kč 26.03.2018 15:00:23 1195
3 000 Kč limit (26.03.2018 15:00:18) 3788
2 900 Kč 26.03.2018 15:00:19 1195
2 800 Kč limit (26.03.2018 15:00:13) 3788
2 700 Kč 26.03.2018 15:00:14 1195
2 600 Kč limit (26.03.2018 15:00:05) 3788
2 500 Kč 26.03.2018 15:00:06 1195
2 400 Kč limit (26.03.2018 15:00:01) 3788
2 300 Kč 26.03.2018 15:00:02 1195
2 200 Kč limit (26.03.2018 14:40:47) 3788
2 100 Kč 23.03.2018 12:51:03 1195
2 000 Kč 23.03.2018 12:02:33 3780
1 900 Kč 21.03.2018 14:02:39 1195
1 800 Kč 20.03.2018 21:01:59 3614
1 700 Kč 20.03.2018 17:46:33 3764
1 600 Kč 17.03.2018 17:24:59 3364
1 500 Kč 16.03.2018 17:26:40 3603
1 400 Kč 16.03.2018 10:35:29 1195
1 300 Kč 11.03.2018 14:47:49 2235
1 200 Kč 10.03.2018 19:37:12 3364
1 100 Kč 08.03.2018 23:47:50 3554
1 000 Kč 07.03.2018 12:14:05 2970
900 Kč 07.03.2018 8:32:48 1319
800 Kč 06.03.2018 22:30:17 3516