Jan Zrzavý - Strom poznání

Litografie, 24x20 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

52791. Strom poznání
Dražba ukončena:25.11.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč