Jan Zrzavý - Spící lodě

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
72040. Spící lodě
Dražba ukončena:09.01.2022 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 09.01.2022 20:30:31 5712
5 000 Kč limit (09.01.2022 17:16:10) 9571
5 000 Kč 09.01.2022 17:16:11 3425
4 900 Kč limit (09.01.2022 17:16:01) 9571
4 800 Kč 09.01.2022 17:16:02 3425
4 700 Kč limit (09.01.2022 17:15:57) 9571
4 600 Kč 09.01.2022 17:15:58 3425
4 500 Kč limit (09.01.2022 17:15:48) 9571
4 400 Kč 09.01.2022 17:15:49 3425
4 300 Kč limit (09.01.2022 17:15:41) 9571
4 200 Kč 09.01.2022 17:15:42 3425
4 100 Kč limit (09.01.2022 17:11:46) 9571
4 000 Kč 09.01.2022 17:11:47 3425
3 900 Kč limit (09.01.2022 17:11:40) 9571
3 800 Kč 09.01.2022 17:11:41 3425
3 700 Kč limit (09.01.2022 17:11:33) 9571
3 600 Kč 09.01.2022 17:11:34 3425
3 500 Kč limit (09.01.2022 17:11:11) 9571
3 400 Kč 09.01.2022 17:11:12 3425
3 300 Kč limit (09.01.2022 17:11:02) 9571
3 200 Kč 09.01.2022 17:11:03 3425
3 100 Kč limit (09.01.2022 17:10:57) 9571
3 000 Kč 09.01.2022 17:10:58 3425
2 900 Kč limit (09.01.2022 17:10:50) 9571
2 800 Kč 09.01.2022 17:10:51 3425
2 700 Kč limit (09.01.2022 17:10:45) 9571
2 600 Kč 09.01.2022 17:10:46 3425
2 500 Kč limit (09.01.2022 17:10:40) 9571
2 400 Kč 09.01.2022 17:10:41 3425
2 300 Kč limit (08.01.2022 19:05:37) 9571
2 200 Kč limit (08.01.2022 19:05:36) 3425
2 000 Kč limit (08.01.2022 9:51:19) 3425
1 900 Kč 08.01.2022 9:51:20 3743
1 800 Kč limit (07.01.2022 13:46:29) 3425
1 700 Kč 07.01.2022 13:46:30 4216
1 600 Kč limit (06.01.2022 18:14:19) 3425
1 500 Kč 06.01.2022 9:19:44 3743
1 400 Kč 04.01.2022 13:07:39 4216
1 300 Kč 03.01.2022 21:38:05 3425
1 200 Kč limit (03.01.2022 21:37:59) 826
1 200 Kč 03.01.2022 21:38:00 3425
1 100 Kč limit (03.01.2022 21:37:50) 826
1 000 Kč limit (03.01.2022 21:37:49) 3425
800 Kč 03.01.2022 12:19:23 826
700 Kč 29.12.2021 14:50:54 3425
600 Kč 29.12.2021 14:17:43 5712
500 Kč 29.12.2021 8:46:36 4216