Jan Zrzavý - Spící lodě

Ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

61610. Spící lodě
Dražba ukončena:27.06.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč