Jan Zrzavý

61610. Spící lodě

popis: Ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč