Jan Zrzavý - Spící lodě

Ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

41746. Spící lodě
Dražba ukončena:12.03.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč