Jan Zrzavý - Spící lodě

Ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrazvý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, sklo prasklé.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

40549. Spící lodě
Dražba ukončena:12.02.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč