Jan Zrzavý - Spící bárky

Dobový ofset, 40x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 35. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

61470. Spící bárky
Dražba ukončena:15.07.2021 20:53:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč