Jan Zrzavý - Soubor 3 heliogravur: Poklad, Štědrý den, Vrba

Všechny 22x14 cm. Nesignováno. Paspartováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

28621. Soubor 3 heliogravur: Poklad, Štědrý den, Vrba
Dražba ukončena:14.03.2019 21:41:10
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč