Jan Zrzavý - Smutek (Archanděl Gabriel)

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Hollarotypie a pastel, 6x6 cm, rám, pasparta, sklo. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
42219. Smutek (Archanděl Gabriel)
Dražba ukončena:25.03.2020 20:16:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (25.03.2020 20:11:34) 6192
5 500 Kč 25.03.2020 20:10:07 6490
5 000 Kč limit (25.03.2020 20:05:45) 6192
4 900 Kč limit (25.03.2020 20:05:44) 6490
4 700 Kč limit (25.03.2020 20:05:23) 6192
4 600 Kč 25.03.2020 20:05:24 6490
4 500 Kč limit (25.03.2020 20:05:20) 6192
4 400 Kč 25.03.2020 20:05:21 6490
4 300 Kč limit (25.03.2020 19:56:30) 6192
4 200 Kč 25.03.2020 17:03:21 1212
4 100 Kč 20.03.2020 17:49:08 2888
4 000 Kč limit (20.03.2020 17:49:03) 5083
4 000 Kč 20.03.2020 17:49:04 2888
3 900 Kč limit (20.03.2020 17:48:58) 5083
3 800 Kč 20.03.2020 17:48:59 2888
3 700 Kč limit (20.03.2020 17:48:49) 5083
3 600 Kč 20.03.2020 17:48:50 2888
3 500 Kč limit (16.03.2020 18:22:50) 5083
3 400 Kč limit (16.03.2020 18:22:49) 6192
3 200 Kč limit (13.03.2020 22:22:32) 5083
3 100 Kč limit (13.03.2020 22:22:31) 2216
3 000 Kč limit (13.03.2020 6:53:30) 2216
2 900 Kč 13.03.2020 6:53:31 6825
2 800 Kč limit (13.03.2020 6:53:24) 2216
2 700 Kč 13.03.2020 6:53:25 6825
2 600 Kč limit (12.03.2020 14:28:51) 2216
2 500 Kč limit (12.03.2020 14:28:50) 6741
2 400 Kč limit (12.03.2020 14:28:12) 6741
2 300 Kč 12.03.2020 14:28:13 2216
2 200 Kč limit (09.03.2020 14:54:54) 6741
2 100 Kč limit (09.03.2020 14:54:53) 6490
1 900 Kč limit (09.03.2020 14:54:08) 6741
1 800 Kč limit (09.03.2020 14:54:07) 6490
1 600 Kč limit (09.03.2020 14:54:02) 6741
1 500 Kč limit (09.03.2020 14:54:01) 6490
1 300 Kč limit (09.03.2020 14:53:51) 6741
1 200 Kč 09.03.2020 14:53:52 6490
1 100 Kč limit (08.03.2020 19:36:10) 6741
1 000 Kč 08.03.2020 18:20:03 3773
900 Kč 07.03.2020 10:55:24 6730
800 Kč 05.03.2020 21:38:23 6438