Jan Zrzavý - San Marco v noci

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 48 cm

Litoofset, 19x29 cm. Limitovaná edice 2/30. Slepotiskové razítko vydavatele díla, ruční papír Losin. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 31. Rám, sklo.

 

 

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
86864. San Marco v noci
Dražba ukončena:27.11.2022 20:57:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 600 Kč 27.11.2022 20:54:55 11286
2 500 Kč 27.11.2022 20:52:34 51
2 400 Kč 27.11.2022 20:49:51 11286
2 300 Kč 27.11.2022 20:49:06 7808
2 200 Kč 27.11.2022 20:46:12 11286
2 100 Kč 27.11.2022 20:44:44 7808
2 000 Kč limit (27.11.2022 20:41:59) 11286
1 900 Kč 27.11.2022 20:42:00 7808
1 800 Kč limit (27.11.2022 20:39:38) 11286
1 700 Kč 27.11.2022 20:39:39 51
1 600 Kč limit (27.11.2022 20:37:09) 11286
1 500 Kč 27.11.2022 20:37:10 51
1 400 Kč limit (27.11.2022 20:34:30) 11286
1 300 Kč 27.11.2022 20:34:31 51
1 200 Kč limit (26.11.2022 23:55:17) 11286
1 100 Kč limit (26.11.2022 23:54:50) 826
1 000 Kč 26.11.2022 23:54:51 11286
900 Kč limit (26.11.2022 23:53:32) 826
800 Kč 26.11.2022 23:53:33 11286
700 Kč 26.11.2022 7:56:31 826
600 Kč 17.11.2022 17:49:10 11286
500 Kč 17.11.2022 10:40:51 8042