Jan Zrzavý - Přístav na Ile de Sein

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Ocelorytina, 4x6 cm. Signováno vpravo nahoře tužkou Jan Zrzavý. Monogramováno vpravo dole v tisku J.Z. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
58641. Přístav na Ile de Sein
Dražba ukončena:29.04.2021 20:17:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč 29.04.2021 20:12:45 8400
8 000 Kč 29.04.2021 20:08:17 8634
7 500 Kč 29.04.2021 20:04:01 8400
7 000 Kč limit (29.04.2021 20:00:13) 8634
7 000 Kč 29.04.2021 20:00:14 8400
6 500 Kč limit (29.04.2021 19:56:24) 8634
6 000 Kč 29.04.2021 19:56:25 8400
5 500 Kč limit (29.04.2021 19:52:44) 8634
5 500 Kč 29.04.2021 19:52:45 8400
5 000 Kč limit (29.04.2021 19:49:12) 8634
4 900 Kč 29.04.2021 19:47:19 8400
4 800 Kč limit (29.04.2021 19:43:48) 8634
4 700 Kč limit (29.04.2021 19:43:47) 8400
4 500 Kč limit (29.04.2021 19:38:35) 8634
4 400 Kč 29.04.2021 19:38:36 8400
4 300 Kč limit (29.04.2021 19:35:11) 8634
4 200 Kč 29.04.2021 19:35:12 8400
4 100 Kč 29.04.2021 19:32:40 8634
4 000 Kč 29.04.2021 19:31:56 6841
3 900 Kč limit (29.04.2021 19:31:51) 8634
3 800 Kč 29.04.2021 19:31:52 6841
3 700 Kč limit (29.04.2021 19:31:47) 8634
3 600 Kč 29.04.2021 19:31:48 6841
3 500 Kč limit (29.04.2021 19:30:47) 8634
3 400 Kč 29.04.2021 19:30:48 8400
3 300 Kč limit (29.04.2021 19:18:22) 8634
3 200 Kč 29.04.2021 19:14:42 8400
3 100 Kč limit (29.04.2021 19:14:41) 8634
2 500 Kč limit (29.04.2021 6:16:24) 8634
2 400 Kč 29.04.2021 6:16:25 1850
2 300 Kč limit (25.04.2021 15:33:39) 8634
2 200 Kč 25.04.2021 15:33:40 8566
2 100 Kč limit (25.04.2021 15:32:48) 8634
2 000 Kč 25.04.2021 15:32:49 8566
1 900 Kč limit (25.04.2021 15:32:07) 8634
1 800 Kč 25.04.2021 15:32:08 8566
1 700 Kč limit (25.04.2021 15:31:15) 8634
1 600 Kč 25.04.2021 15:31:16 8566
1 500 Kč limit (16.04.2021 22:11:36) 8634
1 400 Kč 16.04.2021 22:11:37 8552
1 300 Kč limit (15.04.2021 16:19:32) 8634
1 200 Kč 05.04.2021 7:15:25 6323
1 100 Kč 03.04.2021 8:13:04 8508
1 000 Kč limit (03.04.2021 8:13:03) 8467
600 Kč limit (03.04.2021 0:25:56) 8467
500 Kč 02.04.2021 6:45:37 7391