Jan Zrzavý - Postava muže

Detail položky

Detail položky

Kresba, 17x10 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
53418. Postava muže
Dražba ukončena:16.12.2020 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 000 Kč limit (16.12.2020 18:35:08) 4785
5 500 Kč 16.12.2020 18:35:09 5233
5 000 Kč limit (16.12.2020 18:35:04) 4785
4 900 Kč 16.12.2020 18:35:05 5233
4 800 Kč limit (16.12.2020 18:35:00) 4785
4 700 Kč 16.12.2020 18:35:01 5233
4 600 Kč limit (16.12.2020 18:34:57) 4785
4 500 Kč 16.12.2020 18:34:58 5233
4 400 Kč limit (16.12.2020 15:22:21) 4785
4 300 Kč 16.12.2020 15:22:22 5428
4 200 Kč limit (16.12.2020 15:20:29) 4785
4 100 Kč 16.12.2020 15:20:30 5233
4 000 Kč limit (16.12.2020 15:20:25) 4785
3 900 Kč 16.12.2020 15:20:26 5233
3 800 Kč limit (16.12.2020 15:20:22) 4785
3 700 Kč 16.12.2020 15:20:23 5233
3 600 Kč limit (16.12.2020 15:20:19) 4785
3 500 Kč 16.12.2020 15:20:20 5233
3 400 Kč limit (16.12.2020 15:18:52) 4785
3 300 Kč limit (16.12.2020 15:18:51) 3776
2 200 Kč limit (16.12.2020 15:18:30) 4785
2 100 Kč 16.12.2020 15:18:31 3776
2 000 Kč limit (16.12.2020 15:03:38) 4785
1 900 Kč 16.12.2020 0:27:27 5233
1 800 Kč 11.12.2020 6:52:10 826
1 700 Kč 02.12.2020 21:43:20 2880
1 600 Kč 02.12.2020 19:58:03 2533
1 500 Kč 01.12.2020 14:28:27 2880
1 400 Kč 30.11.2020 17:33:53 2533
1 300 Kč 30.11.2020 13:04:08 2880
1 200 Kč 28.11.2020 12:35:07 2533
1 100 Kč 28.11.2020 11:09:16 2880
1 000 Kč 28.11.2020 0:15:45 3776
900 Kč 27.11.2020 19:12:27 2533
800 Kč 27.11.2020 16:50:33 3912
700 Kč 27.11.2020 14:01:48 2533
600 Kč 27.11.2020 0:25:40 659
500 Kč 26.11.2020 23:15:38 2533