Jan Zrzavý - Pohled na chrám

Detail položky

Detail položky

Lept, 10x15 cm. Signováno tužkou vlevo dole Jan Zrzavý a monogramováno vpravo dole v tisku J.Z. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

80091. Pohled na chrám
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 300 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 300 Kč limit (29.06.2022 22:28:36) 10534
2 200 Kč 26.06.2022 23:58:11 10207
2 100 Kč limit (26.06.2022 23:58:01) 8470
2 100 Kč 26.06.2022 23:58:02 10207
2 000 Kč limit (26.06.2022 23:57:53) 8470
1 900 Kč 26.06.2022 23:57:54 10207
1 800 Kč limit (26.06.2022 23:57:42) 8470
1 700 Kč 26.06.2022 23:57:43 10207
1 600 Kč limit (26.06.2022 23:57:27) 8470
1 500 Kč 26.06.2022 23:57:28 10207
1 400 Kč limit (25.06.2022 12:19:41) 8470
1 300 Kč 25.06.2022 12:19:42 6323
1 200 Kč limit (23.06.2022 22:05:36) 8470
1 100 Kč 23.06.2022 22:05:37 10108
1 000 Kč limit (19.06.2022 23:41:08) 8470
900 Kč limit (19.06.2022 21:36:11) 8518
800 Kč 19.06.2022 21:36:12 5601
700 Kč 17.06.2022 22:47:40 8518
600 Kč 16.06.2022 23:06:37 10207
500 Kč 16.06.2022 12:48:51 5712