Jan Zrzavý - Plachetnice

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
55810. Plachetnice
Dražba ukončena:10.02.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
33 000 Kč limit (10.02.2021 20:08:45) 2860
32 000 Kč 10.02.2021 20:06:51 8053
31 000 Kč limit (10.02.2021 20:06:39) 2860
31 000 Kč 10.02.2021 20:06:40 8053
30 000 Kč limit (10.02.2021 20:06:29) 2860
29 000 Kč 10.02.2021 20:06:30 8053
28 000 Kč limit (10.02.2021 20:06:21) 2860
27 000 Kč 10.02.2021 20:06:22 8053
26 000 Kč limit (10.02.2021 19:53:38) 2860
25 000 Kč limit (10.02.2021 19:53:37) 7989
23 000 Kč limit (10.02.2021 19:19:49) 2860
22 000 Kč 10.02.2021 17:33:48 7989
21 000 Kč limit (10.02.2021 17:33:40) 2860
21 000 Kč 10.02.2021 17:33:41 7989
20 000 Kč limit (10.02.2021 17:04:46) 2860
19 000 Kč 10.02.2021 17:04:47 5083
18 000 Kč limit (10.02.2021 16:44:40) 2860
17 000 Kč 02.02.2021 19:56:05 7989
16 000 Kč 30.01.2021 20:52:33 3908
15 000 Kč limit (30.01.2021 20:32:25) 7989
14 000 Kč 30.01.2021 20:32:26 3908
13 000 Kč limit (30.01.2021 17:39:48) 7989
12 000 Kč limit (30.01.2021 9:53:42) 5083
12 000 Kč 30.01.2021 9:53:43 1003
11 000 Kč limit (28.01.2021 23:04:20) 5083
10 000 Kč limit (28.01.2021 13:12:04) 7989
10 000 Kč limit (28.01.2021 13:12:05) 5083
6 000 Kč limit (27.01.2021 21:16:46) 7989
5 500 Kč 27.01.2021 21:13:27 457
5 000 Kč limit (24.01.2021 0:19:06) 7989
5 000 Kč limit (24.01.2021 0:19:07) 5083
4 100 Kč limit (19.01.2021 17:01:18) 7989
4 000 Kč limit (19.01.2021 17:01:17) 1003
3 400 Kč limit (19.01.2021 17:00:59) 1003
3 300 Kč limit (19.01.2021 17:00:58) 7989
3 100 Kč limit (19.01.2021 16:01:44) 1003
3 000 Kč limit (19.01.2021 16:01:43) 5435
1 700 Kč limit (17.01.2021 20:52:05) 1003
1 600 Kč 17.01.2021 20:52:06 4216
1 500 Kč limit (17.01.2021 13:45:48) 1003
1 400 Kč 16.01.2021 21:08:26 6281
1 300 Kč 16.01.2021 18:08:13 659
1 200 Kč 15.01.2021 19:30:18 5083
1 100 Kč 15.01.2021 14:58:53 4747
1 000 Kč 14.01.2021 22:53:00 849