Jan Zrzavý - Piazzeta

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset 21/30, 20x29 cm. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 31. Ruční papír, slepotiskové razítko. Rám, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
70900. Piazzeta
Dražba ukončena:13.01.2022 23:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 900 Kč limit (13.01.2022 23:12:31) 9630
2 800 Kč limit (13.01.2022 23:12:30) 51
2 600 Kč limit (13.01.2022 22:27:18) 51
2 500 Kč limit (13.01.2022 22:27:17) 3743
2 100 Kč limit (13.01.2022 21:49:15) 3743
2 000 Kč 13.01.2022 21:49:16 9109
1 900 Kč limit (13.01.2022 18:57:21) 3743
1 800 Kč 13.01.2022 14:02:14 8850
1 700 Kč 13.01.2022 9:58:53 4216
1 600 Kč 13.01.2022 2:53:03 9630
1 500 Kč 12.01.2022 21:36:10 3748
1 400 Kč 12.01.2022 20:43:56 8850
1 300 Kč 07.01.2022 16:30:07 51
1 200 Kč 05.01.2022 22:05:13 9578
1 100 Kč 03.01.2022 12:54:03 826
1 000 Kč 29.12.2021 9:02:29 4216