Jan Zrzavý - Piazetta

Litografie, 21x26 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

14617. Piazetta
Dražba ukončena:29.11.2017 20:46:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč