Jan Zrzavý - Nové benátské zastavení Jana Zrzavého

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Celkový rozměr 15,5x22 cm, litografie 10x15 cm. Katalog k výstavě 5,6/1965. Obsahuje předmluvu a báseň Chrám sv. Marka Jaroslava Seiferta, 3 litografie Jana Zrzavého, originální podpisy Jana Zrzavého a Jaroslava Seiferta a seznam vystavovaných děl.

Pozn.: Jak přebal tak dílo samotné ve velmi zachovalém stavu. 

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
93039. Nové benátské zastavení Jana Zrzavého
Dražba ukončena:26.04.2023 21:26:50
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:44 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
44 000 Kč 26.04.2023 21:23:50 12227
43 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:45) 1083
43 000 Kč 26.04.2023 21:23:46 12227
42 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:34) 1083
41 000 Kč 26.04.2023 21:23:35 12227
40 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:29) 1083
39 000 Kč 26.04.2023 21:23:30 12227
38 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:24) 1083
37 000 Kč 26.04.2023 21:23:25 12227
36 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:18) 1083
35 000 Kč 26.04.2023 21:23:19 12227
34 000 Kč limit (26.04.2023 21:23:10) 1083
33 000 Kč 26.04.2023 21:23:11 12227
32 000 Kč limit (25.04.2023 9:41:08) 1083
31 000 Kč 24.04.2023 22:05:37 12489
30 000 Kč limit (24.04.2023 22:05:36) 9678
29 000 Kč limit (22.04.2023 23:47:10) 9678
28 000 Kč limit (22.04.2023 23:47:09) 5083
26 000 Kč limit (18.04.2023 20:16:39) 9678
25 000 Kč limit (18.04.2023 20:16:22) 2216
24 000 Kč 18.04.2023 20:16:23 9678
23 000 Kč limit (17.04.2023 19:43:47) 2216
22 000 Kč limit (17.04.2023 19:43:46) 1083
21 000 Kč limit (17.04.2023 19:39:36) 1083
20 000 Kč limit (17.04.2023 19:39:35) 2216
16 000 Kč limit (17.04.2023 19:38:58) 1083
15 000 Kč limit (17.04.2023 19:38:57) 2216
12 000 Kč limit (17.04.2023 19:38:35) 1083
11 000 Kč limit (17.04.2023 19:38:34) 2216
8 500 Kč limit (17.04.2023 19:38:11) 1083
8 000 Kč 17.04.2023 19:38:12 2216
7 500 Kč limit (15.04.2023 21:31:39) 1083
7 000 Kč 15.04.2023 21:31:40 3675
6 500 Kč limit (11.04.2023 9:49:34) 1083
6 000 Kč limit (11.04.2023 9:49:33) 7237
4 600 Kč limit (10.04.2023 21:00:06) 7237
4 500 Kč 08.04.2023 16:43:35 659
4 400 Kč 04.04.2023 21:03:15 11286
4 300 Kč 02.04.2023 19:19:37 6018
4 200 Kč 02.04.2023 13:35:26 10207
4 100 Kč limit (02.04.2023 13:35:14) 8042
4 000 Kč 02.04.2023 13:35:15 10207
3 900 Kč limit (01.04.2023 21:16:02) 8042
3 800 Kč limit (01.04.2023 21:16:01) 12489
3 600 Kč limit (01.04.2023 13:43:16) 8042
3 500 Kč 01.04.2023 13:43:17 488
3 400 Kč limit (01.04.2023 10:39:34) 8042
3 300 Kč limit (01.04.2023 10:39:33) 7237
2 700 Kč limit (01.04.2023 10:39:10) 7237
2 600 Kč 01.04.2023 10:39:11 8042
2 500 Kč limit (01.04.2023 10:39:06) 7237
2 400 Kč 01.04.2023 10:39:07 8042
2 300 Kč limit (01.04.2023 10:39:03) 7237
2 200 Kč 01.04.2023 10:39:04 8042
2 100 Kč limit (01.04.2023 10:38:58) 7237
2 000 Kč 01.04.2023 10:38:59 8042
1 900 Kč limit (01.04.2023 10:38:54) 7237
1 800 Kč 01.04.2023 10:38:55 8042
1 700 Kč limit (31.03.2023 18:32:58) 7237
1 600 Kč 31.03.2023 17:57:23 10831
1 500 Kč 31.03.2023 12:06:05 6018