Jan Zrzavý - Náměstí sv. Marka

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 20x25 cm. Číslováno 96/200. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. List poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
55230. Náměstí sv. Marka
Dražba ukončena:13.01.2021 21:15:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
19 000 Kč limit (13.01.2021 21:10:42) 457
18 000 Kč 13.01.2021 21:10:43 747
17 000 Kč limit (13.01.2021 21:08:52) 457
16 000 Kč limit (13.01.2021 21:08:51) 747
15 000 Kč limit (13.01.2021 20:47:56) 747
14 000 Kč 13.01.2021 19:54:26 8071
13 000 Kč 13.01.2021 19:41:28 747
12 000 Kč 13.01.2021 19:33:39 457
11 000 Kč 13.01.2021 18:39:13 1971
10 000 Kč limit (13.01.2021 18:39:03) 8071
10 000 Kč 13.01.2021 18:39:04 1971
9 500 Kč limit (13.01.2021 18:31:54) 8071
9 000 Kč 13.01.2021 18:31:55 1971
8 500 Kč limit (13.01.2021 18:28:57) 8071
8 000 Kč limit (13.01.2021 18:28:38) 1971
8 000 Kč 13.01.2021 18:28:39 8071
7 500 Kč limit (13.01.2021 18:28:20) 1971
7 000 Kč 13.01.2021 18:28:21 8071
6 500 Kč limit (13.01.2021 18:27:38) 1971
6 000 Kč limit (13.01.2021 18:27:37) 8071
4 900 Kč limit (13.01.2021 18:22:38) 1971
4 800 Kč 13.01.2021 18:18:15 8071
4 700 Kč 13.01.2021 15:22:57 1971
4 600 Kč 13.01.2021 13:48:10 6733
4 500 Kč 13.01.2021 13:31:53 4681
4 400 Kč 09.01.2021 23:23:14 8020
4 300 Kč 09.01.2021 13:05:36 7959
4 200 Kč limit (02.01.2021 21:35:53) 457
4 200 Kč 02.01.2021 21:35:54 1850
4 100 Kč limit (02.01.2021 18:40:13) 457
4 000 Kč limit (02.01.2021 18:40:12) 1252
2 600 Kč limit (02.01.2021 18:39:58) 1252
2 500 Kč limit (02.01.2021 18:39:57) 457
2 300 Kč limit (02.01.2021 18:39:52) 1252
2 200 Kč limit (02.01.2021 18:39:51) 457
2 000 Kč limit (02.01.2021 18:39:43) 1252
1 900 Kč 02.01.2021 18:39:44 457
1 800 Kč limit (01.01.2021 22:38:57) 1252
1 700 Kč 01.01.2021 22:38:58 36
1 600 Kč limit (01.01.2021 11:25:37) 1252
1 500 Kč 01.01.2021 11:25:38 3773
1 400 Kč limit (30.12.2020 12:29:58) 1252
1 300 Kč 30.12.2020 12:29:59 4216
1 200 Kč limit (27.12.2020 15:47:37) 1252
1 100 Kč 27.12.2020 15:47:38 143
1 000 Kč limit (27.12.2020 11:24:26) 1252
900 Kč 27.12.2020 11:24:27 849
800 Kč limit (26.12.2020 16:40:18) 1252
700 Kč 26.12.2020 11:30:33 219
600 Kč 25.12.2020 21:53:54 4681
500 Kč 25.12.2020 13:20:02 4632