Jan Zrzavý - Melancholie

Nejdelší strana: 62 cm

Ofset, 54x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

73332. Melancholie
Dražba ukončena:20.02.2022 20:41:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč