Jan Zrzavý - Melancholie

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 48 cm

Litoofset, 26x19 cm. Limitovaná edice 2/30. Slepotiskové razítko vydavatele díla, ruční papír Losin. Nesignováno. Rám, sklo.

 

 

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo doporučujeme
87418. Melancholie
Dražba ukončena:04.12.2022 20:42:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 900 Kč limit (04.12.2022 20:38:53) 11392
1 800 Kč 04.12.2022 20:38:54 51
1 700 Kč limit (04.12.2022 20:36:14) 11392
1 600 Kč 04.12.2022 20:36:15 9911
1 500 Kč limit (04.12.2022 20:35:56) 11392
1 400 Kč 04.12.2022 20:35:57 9911
1 300 Kč limit (04.12.2022 20:35:24) 11392
1 200 Kč 04.12.2022 20:32:46 9911
1 100 Kč 04.12.2022 20:29:11 11392
1 000 Kč 04.12.2022 20:09:36 3014
900 Kč 04.12.2022 19:34:56 51
800 Kč 02.12.2022 22:41:32 4288
700 Kč 28.11.2022 8:23:00 11392
600 Kč 27.11.2022 23:09:01 51
500 Kč 24.11.2022 17:24:55 10595