Jan Zrzavý - Loretánské náměstí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 13x17 cm. Signováno Jan Zrzavý 1965. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
52423. Loretánské náměstí
Dražba ukončena:12.11.2020 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 12.11.2020 19:07:24 7418
20 000 Kč 12.11.2020 18:09:47 7495
19 000 Kč limit (12.11.2020 18:09:29) 5970
19 000 Kč 12.11.2020 18:09:30 7495
18 000 Kč limit (12.11.2020 18:08:41) 5970
17 000 Kč 12.11.2020 18:08:42 7495
16 000 Kč 12.11.2020 13:30:02 5970
15 000 Kč limit (12.11.2020 13:29:45) 7495
14 000 Kč 12.11.2020 13:29:46 5970
13 000 Kč limit (12.11.2020 9:04:42) 7495
12 000 Kč 11.11.2020 21:26:03 5970
11 000 Kč limit (11.11.2020 20:05:39) 1003
10 000 Kč 11.11.2020 20:05:40 7418
9 500 Kč limit (21.10.2020 21:43:13) 1003
9 000 Kč limit (21.10.2020 21:43:12) 5083
8 500 Kč limit (21.10.2020 19:49:16) 5083
8 000 Kč 21.10.2020 19:49:17 7493
7 500 Kč limit (21.10.2020 19:49:12) 5083
7 000 Kč 21.10.2020 19:49:13 7493
6 500 Kč limit (21.10.2020 7:35:51) 5083
6 000 Kč limit (21.10.2020 7:35:50) 7493
5 500 Kč limit (20.10.2020 22:23:46) 7493
5 000 Kč limit (20.10.2020 22:23:36) 5083
5 000 Kč limit (20.10.2020 22:23:37) 7493
4 100 Kč limit (20.10.2020 22:23:27) 5083
4 000 Kč limit (20.10.2020 22:23:26) 7493
2 700 Kč limit (20.10.2020 22:23:11) 5083
2 600 Kč 20.10.2020 22:23:12 7493
2 500 Kč limit (20.10.2020 22:23:05) 5083
2 400 Kč 20.10.2020 22:23:06 7493
2 300 Kč limit (20.10.2020 18:04:54) 5083
2 200 Kč 20.10.2020 18:04:55 6323
2 100 Kč limit (20.10.2020 14:02:58) 5083
2 000 Kč limit (20.10.2020 14:02:57) 4469
1 700 Kč limit (20.10.2020 12:55:27) 4469
1 600 Kč 20.10.2020 12:55:28 2970
1 500 Kč limit (20.10.2020 12:33:38) 4469
1 400 Kč 20.10.2020 12:33:39 1003
1 300 Kč limit (20.10.2020 12:33:28) 4469
1 200 Kč 20.10.2020 12:33:29 1003
1 100 Kč limit (20.10.2020 12:17:03) 4469
1 000 Kč 19.10.2020 19:47:22 7493