Jan Zrzavý

65434. Loďky v přístavu

popis: Ofset, 33x45 cm. Signováno vlevo dole v tisku Jan Zrzavý 48. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

dražba ukončena: 19.09.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč