Jan Zrzavý - Loďky v přístavu

Detail položky

Detail položky

Litoofset 1/150, 21x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jan Zrzavý, vlevo dole v tisku Zrzavý 1929 a monogramováno vpravo dole J.Z. 1929. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

 

 

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
86889. Loďky v přístavu
Dražba ukončena:27.11.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 700 Kč 27.11.2022 20:05:40 11392
3 600 Kč 26.11.2022 23:54:06 11286
3 500 Kč 26.11.2022 16:00:43 11392
3 400 Kč 26.11.2022 8:58:52 11429
3 300 Kč 25.11.2022 21:43:05 6323
3 200 Kč 24.11.2022 17:36:49 2093
3 100 Kč 21.11.2022 19:01:33 11429
3 000 Kč limit (21.11.2022 19:01:25) 2786
3 000 Kč 21.11.2022 19:01:26 11429
2 900 Kč limit (21.11.2022 19:01:20) 2786
2 800 Kč 21.11.2022 19:01:21 11429
2 700 Kč limit (21.11.2022 19:01:15) 2786
2 600 Kč 21.11.2022 19:01:16 11429
2 500 Kč limit (21.11.2022 19:01:01) 2786
2 400 Kč 21.11.2022 19:01:02 11429
2 300 Kč limit (21.11.2022 19:00:49) 2786
2 200 Kč 21.11.2022 19:00:50 11429
2 100 Kč limit (21.11.2022 19:00:21) 2786
2 000 Kč 21.11.2022 19:00:22 11429
1 900 Kč limit (21.11.2022 19:00:01) 2786
1 800 Kč 21.11.2022 19:00:02 11429
1 700 Kč limit (20.11.2022 22:40:42) 2786
1 600 Kč 20.11.2022 22:40:43 9773
1 500 Kč limit (20.11.2022 22:39:23) 2786
1 400 Kč 20.11.2022 22:39:24 9773
1 300 Kč limit (18.11.2022 16:38:52) 2786
1 200 Kč 18.11.2022 16:38:53 6659
1 100 Kč limit (18.11.2022 11:24:09) 2786
1 000 Kč 18.11.2022 11:24:10 11286
900 Kč limit (17.11.2022 17:47:50) 2786
800 Kč 17.11.2022 17:47:51 11286
700 Kč limit (17.11.2022 15:08:17) 2786
600 Kč 17.11.2022 10:43:37 8042
500 Kč 16.11.2022 23:52:32 5305