Jan Zrzavý - Loďky pod palmami

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kresba, 13x18 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý 56. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
27190. Loďky pod palmami
Dražba ukončena:30.01.2019 21:39:31
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:85 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
85 000 Kč 30.01.2019 21:34:31 2945
80 000 Kč 30.01.2019 21:33:24 4727
75 000 Kč 30.01.2019 21:29:06 2945
70 000 Kč 30.01.2019 21:21:26 1037
65 000 Kč limit (30.01.2019 21:21:20) 4490
65 000 Kč 30.01.2019 21:21:21 1037
60 000 Kč limit (30.01.2019 21:21:14) 4490
55 000 Kč 30.01.2019 21:21:15 1037
50 000 Kč limit (30.01.2019 18:12:05) 4490
49 000 Kč 30.01.2019 18:12:06 4911
48 000 Kč limit (19.01.2019 20:36:39) 4490
47 000 Kč 19.01.2019 20:36:40 4828
46 000 Kč limit (18.01.2019 10:40:57) 4490
45 000 Kč limit (18.01.2019 10:40:56) 3773
43 000 Kč limit (13.01.2019 22:00:21) 4490
42 000 Kč limit (13.01.2019 22:00:20) 51
37 000 Kč limit (13.01.2019 22:00:09) 51
36 000 Kč 13.01.2019 22:00:10 4490
35 000 Kč limit (13.01.2019 22:00:00) 51
34 000 Kč 13.01.2019 22:00:01 4490
33 000 Kč limit (06.01.2019 18:45:08) 51
32 000 Kč 06.01.2019 18:45:09 3842
31 000 Kč limit (05.01.2019 18:43:57) 51
30 000 Kč 02.01.2019 13:42:36 383
29 000 Kč 01.01.2019 0:19:25 3250
28 000 Kč 31.12.2018 22:46:00 354
27 000 Kč 25.12.2018 23:07:24 3250
26 000 Kč limit (25.12.2018 23:07:19) 1037
26 000 Kč 25.12.2018 23:07:20 3250
25 000 Kč limit (25.12.2018 23:07:13) 1037
24 000 Kč 25.12.2018 23:07:14 3250
23 000 Kč limit (23.12.2018 19:46:00) 1037
22 000 Kč 23.12.2018 17:55:30 488
21 000 Kč 19.12.2018 20:35:49 4490
20 000 Kč 15.12.2018 12:14:33 890
19 000 Kč 15.12.2018 11:36:30 2970
18 000 Kč 14.12.2018 21:47:21 2001
17 000 Kč 13.12.2018 21:13:17 1252
16 000 Kč 13.12.2018 18:58:45 2216
15 000 Kč 13.12.2018 18:41:58 383
14 000 Kč 13.12.2018 17:12:54 4667
13 000 Kč 13.12.2018 14:42:31 3250
12 000 Kč 13.12.2018 10:37:22 2752
11 000 Kč 13.12.2018 10:13:12 1252
10 000 Kč limit (13.12.2018 10:13:11) 1040
5 500 Kč limit (13.12.2018 9:36:25) 1040
5 000 Kč limit (13.12.2018 8:43:28) 2117
5 000 Kč limit (13.12.2018 8:43:29) 1040
2 900 Kč limit (13.12.2018 8:42:55) 2117
2 800 Kč 13.12.2018 8:42:56 1040
2 700 Kč limit (13.12.2018 0:23:38) 2117
2 600 Kč 13.12.2018 0:23:39 817
2 500 Kč limit (12.12.2018 23:55:38) 2117
2 400 Kč 12.12.2018 23:40:07 2880
2 300 Kč 12.12.2018 23:16:08 849
2 200 Kč 12.12.2018 23:12:00 1252
2 100 Kč 12.12.2018 23:10:49 2216
2 000 Kč 12.12.2018 22:58:29 2117