Jan Zrzavý - Lipnice

Litografie, 11x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

36757. Lipnice
Dražba ukončena:31.10.2019 20:45:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč