Jan Zrzavý - Lipnice

Litografie, 9x13 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

29556. Lipnice
Dražba ukončena:27.03.2019 20:10:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč