Jan Zrzavý - Lipnice

Litografie, 9x12 cm. Signováno dole uprostřed Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

21520. Lipnice
Dražba ukončena:28.06.2018 20:32:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč