Jan Zrzavý - Kristus

Litografie, 16x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 37 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

101429. Kristus
Dražba ukončena:27.09.2023 22:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč