Jan Zrzavý - Kopcovitá krajina

Detail položky

Detail položky

Lept, 5x12 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 23 cm

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo doporučujeme
100611. Kopcovitá krajina
Dražba ukončena:13.08.2023 20:21:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč 13.08.2023 20:18:39 13380
7 500 Kč 13.08.2023 20:18:00 1777
7 000 Kč 13.08.2023 20:16:26 2080
6 500 Kč 13.08.2023 20:15:02 13380
6 000 Kč 13.08.2023 20:13:34 2080
5 500 Kč 13.08.2023 18:37:00 13380
5 000 Kč limit (13.08.2023 18:36:59) 5013
4 600 Kč limit (13.08.2023 18:36:26) 5013
4 500 Kč limit (13.08.2023 18:36:25) 13380
4 100 Kč limit (13.08.2023 18:36:07) 5013
4 000 Kč limit (13.08.2023 18:36:06) 13380
3 700 Kč limit (13.08.2023 18:35:42) 5013
3 600 Kč 13.08.2023 18:35:43 13380
3 500 Kč limit (13.08.2023 18:25:03) 5013
3 400 Kč limit (13.08.2023 18:25:02) 13163
3 100 Kč limit (13.08.2023 18:20:26) 5013
3 000 Kč 13.08.2023 18:20:27 13380
2 900 Kč limit (13.08.2023 18:20:14) 5013
2 800 Kč limit (13.08.2023 18:20:13) 13380
2 600 Kč limit (13.08.2023 16:53:06) 5013
2 500 Kč limit (13.08.2023 16:53:05) 13380
1 900 Kč limit (13.08.2023 16:52:37) 13380
1 800 Kč limit (13.08.2023 16:52:36) 5013
1 600 Kč limit (07.08.2023 14:26:04) 13380
1 500 Kč 07.08.2023 14:26:05 13163
1 400 Kč limit (07.08.2023 12:43:49) 13380
1 300 Kč 07.08.2023 12:43:50 4216
1 200 Kč limit (07.08.2023 0:32:14) 13380
1 100 Kč 05.08.2023 14:36:03 10207
1 000 Kč 04.08.2023 6:53:07 6680