Jan Zrzavý - Karel Hynek Mácha

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Světlotisk, 17x11 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
34706. Karel Hynek Mácha
Dražba ukončena:19.09.2019 21:33:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 100 Kč limit (19.09.2019 1:36:39) 2221
3 100 Kč 19.09.2019 1:36:40 5083
3 000 Kč limit (19.09.2019 1:36:29) 2221
2 900 Kč 19.09.2019 1:36:30 5083
2 800 Kč limit (19.09.2019 1:36:21) 2221
2 700 Kč 19.09.2019 1:36:22 5083
2 600 Kč limit (19.09.2019 1:36:15) 2221
2 500 Kč 19.09.2019 1:36:16 5083
2 400 Kč limit (19.09.2019 1:36:07) 2221
2 300 Kč 19.09.2019 1:36:08 5083
2 200 Kč limit (10.09.2019 19:53:48) 2221
2 100 Kč 10.09.2019 19:53:49 5083
2 000 Kč limit (10.09.2019 19:53:37) 2221
1 900 Kč limit (10.09.2019 19:53:36) 5083
1 600 Kč limit (09.09.2019 23:07:48) 2221
1 500 Kč limit (09.09.2019 23:07:47) 5083
1 100 Kč limit (09.09.2019 23:05:33) 2221
1 000 Kč 09.09.2019 23:05:34 5083
900 Kč limit (08.09.2019 14:38:18) 2221
800 Kč 20.08.2019 11:31:44 4216
700 Kč limit (09.08.2019 22:43:26) 5601
700 Kč 09.08.2019 22:43:27 5083
600 Kč limit (08.08.2019 22:38:40) 5601