Jan Zrzavý - Imaginární podobizna Karla Hynka Máchy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 46x35 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
31886. Imaginární podobizna Karla Hynka Máchy
Dražba ukončena:16.05.2019 19:46:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:27 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
27 000 Kč limit (16.05.2019 19:41:52) 3773
26 000 Kč 16.05.2019 19:41:21 39
25 000 Kč limit (16.05.2019 19:39:40) 3773
25 000 Kč 16.05.2019 19:39:41 39
24 000 Kč limit (16.05.2019 19:36:46) 3773
23 000 Kč 16.05.2019 19:36:47 39
22 000 Kč limit (16.05.2019 19:36:23) 3773
21 000 Kč 16.05.2019 19:36:24 39
20 000 Kč limit (16.05.2019 19:36:18) 3773
19 000 Kč 16.05.2019 19:36:19 39
18 000 Kč limit (16.05.2019 19:36:14) 3773
17 000 Kč 16.05.2019 19:36:15 39
16 000 Kč limit (16.05.2019 19:36:08) 3773
15 000 Kč 16.05.2019 19:36:09 39
14 000 Kč 16.05.2019 17:51:43 3773
13 000 Kč 15.05.2019 9:37:48 4302
12 000 Kč limit (15.05.2019 9:34:51) 2124
11 000 Kč limit (15.05.2019 9:34:50) 4302
8 500 Kč limit (15.05.2019 9:32:28) 2124
8 000 Kč limit (15.05.2019 9:32:27) 4302
6 000 Kč limit (15.05.2019 9:28:17) 2124
5 500 Kč limit (15.05.2019 9:28:16) 4302
3 300 Kč limit (14.05.2019 22:51:41) 2124
3 200 Kč 14.05.2019 21:56:08 3833
3 100 Kč 14.05.2019 17:29:24 703
3 000 Kč 14.05.2019 10:07:59 4302
2 900 Kč 13.05.2019 16:26:41 457
2 800 Kč 13.05.2019 11:38:37 4302
2 700 Kč 13.05.2019 0:55:51 4747
2 600 Kč 12.05.2019 15:41:05 3833
2 500 Kč 11.05.2019 22:36:03 4747
2 400 Kč 09.05.2019 10:17:28 5413
2 300 Kč 08.05.2019 10:43:22 488
2 200 Kč 30.04.2019 8:26:59 4747
2 100 Kč 28.04.2019 19:49:52 3932
2 000 Kč 27.04.2019 10:43:51 4747
1 900 Kč 26.04.2019 15:02:10 318
1 800 Kč 26.04.2019 12:11:30 5336
1 700 Kč 24.04.2019 20:40:30 2970
1 600 Kč 23.04.2019 21:54:16 4747
1 500 Kč 23.04.2019 21:35:20 4570
1 400 Kč 22.04.2019 21:43:21 4747
1 300 Kč 22.04.2019 20:47:51 764
1 200 Kč 21.04.2019 0:54:20 3250
1 100 Kč 19.04.2019 8:26:49 4747
1 000 Kč 18.04.2019 20:48:01 2880
900 Kč 18.04.2019 13:51:45 4747
800 Kč 18.04.2019 12:37:48 5336
700 Kč 18.04.2019 10:40:46 4747