Jan Zrzavý - Guardian angel

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset 3/150, 28x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jan Zrzavý. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo certifikát
91270. Guardian angel
Dražba ukončena:05.03.2023 21:36:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 900 Kč limit (05.03.2023 21:33:24) 5255
3 800 Kč 05.03.2023 21:31:17 4216
3 700 Kč limit (05.03.2023 21:31:02) 5255
3 700 Kč 05.03.2023 21:31:03 4216
3 600 Kč limit (05.03.2023 21:30:49) 5255
3 500 Kč 05.03.2023 21:30:50 4216
3 400 Kč limit (05.03.2023 21:28:48) 5255
3 300 Kč 05.03.2023 21:26:38 4216
3 200 Kč 05.03.2023 21:25:46 5255
3 100 Kč 05.03.2023 21:12:10 4216
3 000 Kč limit (05.03.2023 21:12:02) 5255
2 900 Kč 05.03.2023 21:12:03 4216
2 800 Kč limit (05.03.2023 21:11:55) 5255
2 700 Kč 05.03.2023 21:11:56 4216
2 600 Kč limit (05.03.2023 21:11:48) 5255
2 500 Kč 05.03.2023 21:11:49 4216
2 400 Kč limit (05.03.2023 21:11:42) 5255
2 300 Kč 05.03.2023 21:11:43 4216
2 200 Kč limit (05.03.2023 21:09:41) 5255
2 100 Kč 05.03.2023 20:53:06 4216
2 000 Kč limit (05.03.2023 20:46:44) 6517
2 000 Kč 05.03.2023 20:46:45 4216
1 900 Kč limit (05.03.2023 20:46:37) 6517
1 800 Kč 05.03.2023 20:46:38 4216
1 700 Kč limit (05.03.2023 20:21:54) 6517
1 600 Kč 05.03.2023 19:25:46 4216
1 500 Kč 04.03.2023 21:51:36 5255
1 400 Kč 03.03.2023 23:33:00 8467
1 300 Kč limit (03.03.2023 23:32:46) 4063
1 200 Kč 03.03.2023 23:32:47 8467
1 100 Kč limit (01.03.2023 22:48:51) 4063
1 000 Kč limit (01.03.2023 22:48:50) 826
800 Kč 01.03.2023 19:29:59 4063
700 Kč limit (01.03.2023 13:17:37) 2692
700 Kč 01.03.2023 13:17:38 4216
600 Kč limit (26.02.2023 0:16:32) 2692
500 Kč 25.02.2023 16:34:51 3028