Jan Zrzavý - Fantastická krajina

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie kolorovaná pastelem, 12x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
47587. Fantastická krajina
Dražba ukončena:30.07.2020 22:40:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 30.07.2020 22:35:10 7227
20 000 Kč 30.07.2020 22:34:41 7133
19 000 Kč 30.07.2020 22:33:57 7227
18 000 Kč 30.07.2020 22:33:17 7133
17 000 Kč 30.07.2020 22:29:04 7227
16 000 Kč 30.07.2020 22:25:31 7133
15 000 Kč 30.07.2020 22:24:57 7227
14 000 Kč 30.07.2020 22:23:57 7133
13 000 Kč 30.07.2020 22:23:08 7227
12 000 Kč 30.07.2020 22:21:41 7133
11 000 Kč 30.07.2020 22:20:50 7227
10 000 Kč 30.07.2020 22:20:21 7133
9 500 Kč 30.07.2020 22:19:12 7227
9 000 Kč 30.07.2020 22:18:02 7133
8 500 Kč 21.07.2020 21:15:24 7227
8 000 Kč limit (21.07.2020 21:15:14) 7282
8 000 Kč 21.07.2020 21:15:15 7227
7 500 Kč limit (21.07.2020 12:13:14) 7282
7 000 Kč 17.07.2020 17:50:50 7227
6 500 Kč 15.07.2020 21:59:58 5325
6 000 Kč limit (15.07.2020 21:25:40) 7282
5 500 Kč limit (15.07.2020 21:25:39) 5325
4 500 Kč limit (15.07.2020 21:25:19) 7282
4 400 Kč limit (15.07.2020 21:25:18) 5325
4 200 Kč limit (15.07.2020 21:25:10) 7282
4 100 Kč limit (15.07.2020 21:25:09) 5325
2 900 Kč limit (15.07.2020 21:24:57) 7282
2 800 Kč 15.07.2020 21:24:58 5325
2 700 Kč limit (15.07.2020 15:52:07) 7282
2 600 Kč limit (15.07.2020 15:52:06) 5325
1 700 Kč limit (15.07.2020 15:37:51) 7282
1 600 Kč 15.07.2020 15:37:52 5325
1 500 Kč limit (12.07.2020 20:23:30) 7282
1 400 Kč 12.07.2020 20:23:31 1850
1 300 Kč limit (07.07.2020 13:12:22) 7282
1 200 Kč limit (07.07.2020 13:12:21) 6490
1 100 Kč limit (07.07.2020 8:40:51) 6490
1 000 Kč 06.07.2020 9:40:54 4469
900 Kč 30.06.2020 13:06:25 4747
800 Kč 30.06.2020 1:45:10 7070
700 Kč 29.06.2020 14:23:32 4747
600 Kč 28.06.2020 20:43:29 6490
500 Kč 27.06.2020 22:20:24 6825