Litoofset 1/150, 19x29 cm. Signováno vpravo a vlevo dole v tisku Jan Zrzavý. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list. Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč
Částka | Přihozeno | Přihodil |
---|---|---|
22 000 Kč | 30.10.2022 20:20:29 | 11245 |
21 000 Kč | 30.10.2022 20:18:20 | 8103 |
20 000 Kč | 30.10.2022 20:15:54 | 11245 |
19 000 Kč | 30.10.2022 20:14:23 | 8103 |
18 000 Kč | 30.10.2022 20:12:37 | 11245 |
17 000 Kč | 30.10.2022 20:12:13 | 8103 |
16 000 Kč | 30.10.2022 20:10:40 | 11245 |
15 000 Kč | 30.10.2022 20:10:02 | 8103 |
14 000 Kč | 30.10.2022 20:08:37 | 11245 |
13 000 Kč | 30.10.2022 20:07:09 | 8103 |
12 000 Kč | 30.10.2022 20:06:21 | 11245 |
11 000 Kč | 30.10.2022 20:05:53 | 8103 |
10 000 Kč | 30.10.2022 20:04:04 | 11245 |
9 500 Kč | 30.10.2022 20:02:48 | 8103 |
9 000 Kč | 30.10.2022 18:42:58 | 11245 |
8 500 Kč | 30.10.2022 12:28:51 | 6323 |
8 000 Kč | 29.10.2022 8:02:05 | 11245 |
7 500 Kč | 28.10.2022 20:13:44 | 6323 |
7 000 Kč | 28.10.2022 7:27:10 | 11245 |
6 500 Kč | 27.10.2022 23:40:36 | 8103 |
6 000 Kč | 27.10.2022 22:52:36 | 10973 |
5 500 Kč | 25.10.2022 19:46:34 | 6323 |
5 000 Kč | limit (25.10.2022 19:46:27) | 11245 |
4 900 Kč | 25.10.2022 19:46:28 | 6323 |
4 800 Kč | limit (25.10.2022 19:46:21) | 11245 |
4 700 Kč | 25.10.2022 19:46:22 | 6323 |
4 600 Kč | limit (25.10.2022 19:46:16) | 11245 |
4 500 Kč | 25.10.2022 19:46:17 | 6323 |
4 400 Kč | limit (25.10.2022 19:46:11) | 11245 |
4 300 Kč | 25.10.2022 19:46:12 | 6323 |
4 200 Kč | limit (25.10.2022 19:46:05) | 11245 |
4 100 Kč | 25.10.2022 19:46:06 | 6323 |
4 000 Kč | limit (25.10.2022 19:45:58) | 11245 |
3 900 Kč | 25.10.2022 19:45:59 | 6323 |
3 800 Kč | limit (25.10.2022 19:45:53) | 11245 |
3 700 Kč | 25.10.2022 19:45:54 | 6323 |
3 600 Kč | limit (25.10.2022 19:45:47) | 11245 |
3 500 Kč | 25.10.2022 19:45:48 | 6323 |
3 400 Kč | limit (25.10.2022 19:45:41) | 11245 |
3 300 Kč | 25.10.2022 19:45:42 | 6323 |
3 200 Kč | limit (25.10.2022 19:45:33) | 11245 |
3 100 Kč | 25.10.2022 19:45:34 | 6323 |
3 000 Kč | limit (25.10.2022 19:45:27) | 11245 |
2 900 Kč | 25.10.2022 19:45:28 | 6323 |
2 800 Kč | limit (25.10.2022 19:45:20) | 11245 |
2 700 Kč | 25.10.2022 19:45:21 | 6323 |
2 600 Kč | limit (25.10.2022 16:54:20) | 11245 |
2 500 Kč | limit (25.10.2022 16:53:52) | 9408 |
2 500 Kč | limit (25.10.2022 16:53:53) | 11245 |
1 200 Kč | limit (25.10.2022 6:53:46) | 9408 |
1 100 Kč | 25.10.2022 0:38:36 | 11249 |
1 000 Kč | 24.10.2022 20:42:54 | 11245 |
900 Kč | 24.10.2022 20:25:23 | 11249 |
800 Kč | 24.10.2022 18:55:05 | 11245 |
700 Kč | 24.10.2022 16:42:54 | 6323 |
600 Kč | 24.10.2022 12:48:24 | 11249 |
500 Kč | 23.10.2022 17:19:06 | 11157 |