Jan Zrzavý - Camaret

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litoofset 1/150, 19x29 cm. Signováno vpravo a vlevo dole v tisku Jan Zrzavý. Slepotiskové razítko vydavatele díla. Ruční papír. Volný list. Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo doporučujeme
85970. Camaret
Dražba ukončena:30.10.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
22 000 Kč 30.10.2022 20:20:29 11245
21 000 Kč 30.10.2022 20:18:20 8103
20 000 Kč 30.10.2022 20:15:54 11245
19 000 Kč 30.10.2022 20:14:23 8103
18 000 Kč 30.10.2022 20:12:37 11245
17 000 Kč 30.10.2022 20:12:13 8103
16 000 Kč 30.10.2022 20:10:40 11245
15 000 Kč 30.10.2022 20:10:02 8103
14 000 Kč 30.10.2022 20:08:37 11245
13 000 Kč 30.10.2022 20:07:09 8103
12 000 Kč 30.10.2022 20:06:21 11245
11 000 Kč 30.10.2022 20:05:53 8103
10 000 Kč 30.10.2022 20:04:04 11245
9 500 Kč 30.10.2022 20:02:48 8103
9 000 Kč 30.10.2022 18:42:58 11245
8 500 Kč 30.10.2022 12:28:51 6323
8 000 Kč 29.10.2022 8:02:05 11245
7 500 Kč 28.10.2022 20:13:44 6323
7 000 Kč 28.10.2022 7:27:10 11245
6 500 Kč 27.10.2022 23:40:36 8103
6 000 Kč 27.10.2022 22:52:36 10973
5 500 Kč 25.10.2022 19:46:34 6323
5 000 Kč limit (25.10.2022 19:46:27) 11245
4 900 Kč 25.10.2022 19:46:28 6323
4 800 Kč limit (25.10.2022 19:46:21) 11245
4 700 Kč 25.10.2022 19:46:22 6323
4 600 Kč limit (25.10.2022 19:46:16) 11245
4 500 Kč 25.10.2022 19:46:17 6323
4 400 Kč limit (25.10.2022 19:46:11) 11245
4 300 Kč 25.10.2022 19:46:12 6323
4 200 Kč limit (25.10.2022 19:46:05) 11245
4 100 Kč 25.10.2022 19:46:06 6323
4 000 Kč limit (25.10.2022 19:45:58) 11245
3 900 Kč 25.10.2022 19:45:59 6323
3 800 Kč limit (25.10.2022 19:45:53) 11245
3 700 Kč 25.10.2022 19:45:54 6323
3 600 Kč limit (25.10.2022 19:45:47) 11245
3 500 Kč 25.10.2022 19:45:48 6323
3 400 Kč limit (25.10.2022 19:45:41) 11245
3 300 Kč 25.10.2022 19:45:42 6323
3 200 Kč limit (25.10.2022 19:45:33) 11245
3 100 Kč 25.10.2022 19:45:34 6323
3 000 Kč limit (25.10.2022 19:45:27) 11245
2 900 Kč 25.10.2022 19:45:28 6323
2 800 Kč limit (25.10.2022 19:45:20) 11245
2 700 Kč 25.10.2022 19:45:21 6323
2 600 Kč limit (25.10.2022 16:54:20) 11245
2 500 Kč limit (25.10.2022 16:53:52) 9408
2 500 Kč limit (25.10.2022 16:53:53) 11245
1 200 Kč limit (25.10.2022 6:53:46) 9408
1 100 Kč 25.10.2022 0:38:36 11249
1 000 Kč 24.10.2022 20:42:54 11245
900 Kč 24.10.2022 20:25:23 11249
800 Kč 24.10.2022 18:55:05 11245
700 Kč 24.10.2022 16:42:54 6323
600 Kč 24.10.2022 12:48:24 11249
500 Kč 23.10.2022 17:19:06 11157