Jan Zrzavý - Bohyně u kapličky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Heliogravura, 12x8 cm. Monogramováno vpravo dole v tisku J.Z.. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
59863. Bohyně u kapličky
Dražba ukončena:26.05.2021 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 500 Kč 26.05.2021 21:23:46 3846
3 400 Kč 26.05.2021 21:23:05 6056
3 300 Kč limit (26.05.2021 21:22:58) 3846
3 200 Kč 26.05.2021 21:22:59 6056
3 100 Kč limit (26.05.2021 21:22:51) 3846
3 000 Kč 26.05.2021 21:22:52 6056
2 900 Kč limit (26.05.2021 21:22:44) 3846
2 800 Kč 26.05.2021 21:22:45 6056
2 700 Kč 26.05.2021 21:18:28 3846
2 600 Kč 26.05.2021 21:17:25 6056
2 500 Kč 26.05.2021 21:16:32 3846
2 400 Kč 26.05.2021 21:14:08 6056
2 300 Kč 26.05.2021 21:13:47 3846
2 200 Kč 26.05.2021 21:08:59 6056
2 100 Kč 26.05.2021 21:07:40 3846
2 000 Kč 26.05.2021 21:07:09 6056
1 900 Kč 26.05.2021 21:05:55 3846
1 800 Kč 26.05.2021 20:42:21 6056
1 700 Kč 26.05.2021 20:41:03 7807
1 600 Kč 26.05.2021 20:25:57 826
1 500 Kč 26.05.2021 20:16:26 3846
1 400 Kč limit (26.05.2021 20:16:15) 659
1 400 Kč 26.05.2021 20:16:16 3846
1 300 Kč limit (26.05.2021 16:58:46) 659
1 200 Kč 24.05.2021 21:08:43 4216
1 100 Kč 23.05.2021 12:47:29 8042
1 000 Kč 20.05.2021 16:08:08 4216
900 Kč 14.05.2021 18:10:50 7807
800 Kč 10.05.2021 22:34:59 6092
700 Kč 09.05.2021 7:54:20 659
600 Kč 04.05.2021 11:37:26 4216
500 Kč 30.04.2021 9:11:28 8042