Jan Zrzavý - Biblická postava

Kresba, 16x12 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 27 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
84958. Biblická postava
Dražba ukončena:26.10.2022 20:44:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč