Jan Zrzavý - Bez názvu

Detail položky

Detail položky

Linoryt, 19x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Zrzavý. Monogramováno vlevo dole v tisku Z. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 43 cm

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
93193. Bez názvu
Dražba ukončena:27.04.2023 20:51:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč 27.04.2023 20:48:15 11060
7 500 Kč 27.04.2023 20:38:01 11149
7 000 Kč limit (27.04.2023 20:36:28) 5083
7 000 Kč 27.04.2023 20:36:29 11149
6 500 Kč limit (26.04.2023 23:07:10) 5083
6 000 Kč limit (26.04.2023 22:49:54) 12489
6 000 Kč 26.04.2023 22:49:55 10207
5 500 Kč limit (25.04.2023 19:26:56) 12489
5 000 Kč limit (25.04.2023 19:26:55) 5083
3 700 Kč limit (25.04.2023 15:20:24) 5083
3 600 Kč limit (25.04.2023 15:20:23) 12489
3 500 Kč limit (25.04.2023 14:01:38) 12489
3 400 Kč 23.04.2023 10:54:49 12419
3 300 Kč limit (23.04.2023 10:54:26) 10207
3 200 Kč 23.04.2023 10:54:27 12419
3 100 Kč limit (22.04.2023 6:30:06) 10207
3 000 Kč limit (22.04.2023 6:30:05) 5083
1 900 Kč limit (22.04.2023 6:29:33) 10207
1 800 Kč 22.04.2023 6:29:34 5083
1 700 Kč limit (21.04.2023 22:17:10) 10207
1 600 Kč 16.04.2023 22:39:04 10680
1 500 Kč 14.04.2023 14:34:07 12533
1 400 Kč 08.04.2023 18:09:34 659
1 300 Kč 05.04.2023 17:49:09 5083
1 200 Kč limit (04.04.2023 21:13:20) 12419
1 200 Kč 04.04.2023 21:13:21 11286
1 100 Kč limit (03.04.2023 21:40:56) 12419
1 000 Kč 02.04.2023 13:57:13 10207