Jan Zrzavý - Benátské zátiší

Litografie, 32x48 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk z původní desky.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

112981. Benátské zátiší
Dražba ukončena:28.03.2024 22:01:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč