Jan Zrzavý - Benátky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lept, 10x14 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
42563. Benátky
Dražba ukončena:26.03.2020 21:47:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 26.03.2020 21:42:55 6866
12 000 Kč 26.03.2020 21:42:36 6490
11 000 Kč 26.03.2020 21:40:52 6866
10 000 Kč 26.03.2020 21:40:21 6490
9 500 Kč 26.03.2020 21:36:12 6866
9 000 Kč 26.03.2020 21:35:57 6490
8 500 Kč 26.03.2020 20:06:01 6866
8 000 Kč limit (26.03.2020 20:05:55) 1074
7 500 Kč 26.03.2020 20:05:56 6866
7 000 Kč limit (26.03.2020 20:05:50) 1074
6 500 Kč 26.03.2020 20:05:51 6866
6 000 Kč limit (26.03.2020 20:05:45) 1074
5 500 Kč 26.03.2020 20:05:46 6866
5 000 Kč limit (25.03.2020 18:44:28) 1074
4 900 Kč 25.03.2020 18:44:29 5233
4 800 Kč limit (23.03.2020 13:28:24) 1074
4 700 Kč limit (23.03.2020 13:28:23) 6490
4 500 Kč limit (23.03.2020 13:28:02) 1074
4 400 Kč limit (23.03.2020 13:28:01) 6490
4 200 Kč limit (23.03.2020 13:27:47) 1074
4 100 Kč limit (23.03.2020 13:27:46) 6490
3 900 Kč limit (23.03.2020 13:27:40) 1074
3 800 Kč limit (23.03.2020 13:27:39) 6490
3 600 Kč limit (23.03.2020 13:27:32) 1074
3 500 Kč 23.03.2020 13:27:33 6490
3 400 Kč limit (23.03.2020 13:27:26) 1074
3 300 Kč 23.03.2020 13:27:27 6490
3 200 Kč limit (21.03.2020 0:02:14) 1074
3 100 Kč limit (21.03.2020 0:02:13) 6490
2 900 Kč limit (21.03.2020 0:01:58) 1074
2 800 Kč limit (21.03.2020 0:01:57) 6490
2 600 Kč limit (21.03.2020 0:01:50) 1074
2 500 Kč 21.03.2020 0:01:51 6490
2 400 Kč limit (16.03.2020 17:50:19) 1074
2 300 Kč 16.03.2020 17:50:20 6192
2 200 Kč limit (16.03.2020 17:50:03) 1074
2 100 Kč limit (16.03.2020 17:50:02) 6192
1 900 Kč limit (16.03.2020 17:49:52) 1074
1 800 Kč limit (16.03.2020 17:49:51) 6192
1 300 Kč limit (13.03.2020 12:13:07) 1074
1 200 Kč 13.03.2020 12:13:08 4125
1 100 Kč limit (12.03.2020 10:29:11) 1074
1 000 Kč 09.03.2020 15:04:48 6490
900 Kč 05.03.2020 21:52:00 1252
800 Kč 05.03.2020 20:49:12 1610
700 Kč 05.03.2020 16:31:43 1252